Lokalizacje i terminy targów
ATRIUM TARGÓWEK // WARSZAWA
www.atrium-targowek.pl


Najbliższy termin:
•  16-19 majaCentrum handlowe Atrium Targówek jest największym obiektem rozrywkowo-handlowym prawobrzeżnej Warszawy i mieści się w nim 140 sklepów i 20 restauracji, a wśród nich między innymi: ZARA, Stradivarius, Bershka, Reserved, Venezia, Gino Rossi, Pandora, empik, Sephora, Douglas, hipermarket Carrefour, Euro AGD RTV, Castorama. Atrium Targówek to przyjazne miejsce dla kupujących, szczególnie rodzin z dziećmi, które posiada szeroką ofertę modową, usługową oraz rozrywkową.

Bezpłatny parking.

PORT ŁÓDŹ // ŁÓDŹ
www.portlodz.pl

Wraz ze sklepem IKEA jest obecnie największym centrum handlowym w województwie łódzkim i mieści się w nim ponad 200 sklepów, a wśród nich między innymi: ZARA, Stardivarius, Reserved, Bershka, Kazar, Gino Rossi, Pandora, Piotr i Paweł, Saturn, Euro AGD RTV, Leroy Merlin. Dzięki doskonałej komunikacji, galerię odwiedzają licznie klienci nie tylko z Łodzi, ale też z okolicznych miast, takich jak: Tomaszów Mazowiecki, Piotrków Trybunalski, Sieradz, Pabianice, Zgierz. Targi Polska Szafa miały swoją premierę w październiku 2016 roku i każda z edycji była bardzo udana.

Bezpłatny parking.

Zapraszamy również do udziału:

// w osiemnastej edycji targów mody autorskiej i wzornictwa Fashion Meeting Pop Up Store – Kupuj Świadomie we Wrocławiu
    www.fashionmeeting.pl

// w kolejnych edycjach cyklicznych targów mody niezależnej Aleja Projektantów w galerii handlowej Aleja Bielany we Wrocławiu
    www.alejaprojektantow.pl