Lokalizacje i terminy targów
PASAŻ GRUNWALDZKI // WROCŁAW
www.pasazgrunwaldzki.pl


Najbliższe terminy:
•  24-26 stycznia,
•  20-22 lutego,
•  19-21 marca,

Pasaż Grunwaldzki to jedno z największych centrów handlowo-rozrywkowych na Dolnym Śląsku. Galeria zlokalizowana przy Rondzie Reagana w samym sercu miasta – centralnym punkcie jakim jest Plac Grunwaldzki. Ofertę centrum tworzy blisko 200 sklepów, punktów usługowych oraz restauracyjnych, a wśród nich między innymi: ZARA, Stradivarius, Camel Active, Taranko, Pepe Jeans, Bytom, Vistula. W centrum znajduje się 11-salowe Multikino, nowoczesny klub sportowy oraz strefa food court z ulubionymi restauracjami, kawiarniami oraz niezwykłym widokiem na miasto.

ATRIUM TARGÓWEK // WARSZAWA
www.atrium-targowek.pl

Centrum handlowe Atrium Targówek jest największym obiektem rozrywkowo-handlowym prawobrzeżnej Warszawy i mieści się w nim 140 sklepów i 20 restauracji, a wśród nich między innymi: ZARA, Stradivarius, Bershka, Reserved, Venezia, Pandora, empik, Sephora, Douglas, hipermarket Carrefour, Euro AGD RTV. Atrium Targówek to przyjazne miejsce dla kupujących, szczególnie rodzin z dziećmi, które posiada szeroką ofertę modową, usługową oraz rozrywkową.

Bezpłatny parking.

POSNANIA // POZNAŃ
www.posnania.eu

Posnania to otwarte w październiku 2016 roku multifunkcyjne centrum najnowszej generacji o wartości ponad 300 mln EUR, a swym zasięgiem obejmuje blisko milion mieszkańców.

Na 100 tys. m2 powierzchni znajduje się 220 butików, 40 kawiarni i restauracji oraz 40 sklepów średnio i wielkopowierzchniowych. Posnania oferuje wyjątkowe połączenie marek lokalnych z międzynarodowymi brandami, a także indywidualne concept story znanych i cenionych projektantów. Dodatkowo w specjalnie zaprojektowanej strefie premium znaleźć można blisko dwadzieścia luksusowych marek oferujących ubrania, akcesoria i biżuterię.

Bezpłatny parking na 3300 samochodów.

WROCLAVIA // WROCŁAW
www.wroclavia.pl

Wroclavia to otwarte w październiku 2017 roku centrum handlowe, mieszczące się w samym centrum Wrocławia, z ofertą skierowaną do wszystkich mieszkańców Dolnego Śląska. Koszt budowy wyniósł 240 mln EUR.

Wyróżnikiem Wroclavii jest niezwykle staranna obsługa, firmowana 4-gwiazdkowym znakiem jakości oraz nowoczesna architektura: przeszklone wejścia i dachy, iluminowane, trójwymiarowe elewacje, naturalne formy i materiały oraz zieleń, między innymi w formie całorocznego ogrodu i zielonych ścian.

Na ponad 70 tys. m2 powierzchni znajduje się 200 sklepów, restauracji, kawiarni, punktów usługowych, a także kino z IMAXem, sala zabaw dla dzieci i klub fitness. W galerii znajdują się marki, których nie było dotąd w mieście, flagowe sklepy polskich i światowych sieci, największe grupy odzieżowe, restauracje i kawiarnie, pierwszy we Wrocławiu IMAX, sala zabaw dla dzieci, klub fitness oraz dworzec autobusowy.

Parking na 2200 samochodów.

BONARKA CITY CENTER // KRAKÓW
www.bonarkacitycenter.pl

Bonarka City Center to centrum handlowe wchodzące w skład wielofunkcyjnego centrum miejskiego, w którym znajduje się również centrum biznesowe Bonarka for Business z budynkami biurowymi klasy A.
Na powierzchni handlowej wynoszącej 92 tys. m2 znajduje się około 260 sklepów i ponad 30 restauracji, a wśród nich między innymi: ZARA, Stradivarius, Bershka, Benetton, Esotiq, Kazar, Pandoria, hipermarket Auchan, Leroy Merlin, Empik. W galerii Bonarka City Center znajduje się również jeden z największych w Polsce megapleksów – 20-salowy Cinema City. Łącznie może pomieścić ponad 3200 widzów.

Bezpłatny parking.

PORT ŁÓDŹ // ŁÓDŹ
www.portlodz.pl

Wraz ze sklepem IKEA jest obecnie największym centrum handlowym w województwie łódzkim i mieści się w nim ponad 200 sklepów, a wśród nich między innymi: ZARA, Stardivarius, Reserved, Bershka, Kazar, Gino Rossi, Pandora, Piotr i Paweł, Saturn, Euro AGD RTV, Leroy Merlin. Dzięki doskonałej komunikacji, galerię odwiedzają licznie klienci nie tylko z Łodzi, ale też z okolicznych miast, takich jak: Tomaszów Mazowiecki, Piotrków Trybunalski, Sieradz, Pabianice, Zgierz. Targi Polska Szafa miały swoją premierę w październiku 2016 roku i każda z edycji była bardzo udana.

Bezpłatny parking.

Zapraszamy również do udziału:

// w dwudziestej czwartej edycji targów mody autorskiej i wzornictwa Fashion Meeting Pop Up Store – Kupuj Świadomie we Wrocławiu w dniach 4-5 kwietnia 2020 roku
    www.fashionmeeting.pl

// w dwudziestej piątej edycji targów mody autorskiej i wzornictwa Fashion Meeting Pop Up Store – Kupuj Świadomie w Katowicach w dniach 9-10 maja 2020 roku
    www.fashionmeeting.pl

-->