Zgłoszenia udziału w targachZapraszamy do udziału w kolejnych edycjach doskonale znanych ogólnopolskich targów mody niezależnej Polska Szafa, które organizujemy w największych miastach i galeriach handlowych w Polsce.

Najbliższe terminy:

WARSZAWA – Atrium Targówek
•  17-19 października
•  28-30 listopada

WROCŁAW – Pasaż Grunwaldzki
•  7-9 listopada

POZNAŃ – Posnania
•  14-16 listopadaZapraszamy również do udziału w targach mody niezależnej Aleja Projektantów – WROCŁAW – Aleja Bielany
www.alejaprojektantow.pl

•  26-27 października
•  23-24 listopada
•  14-15 grudniaCykl targów Polska Szafa by Fashion Meeting to największy projekt handlowy, promujący polską modę w galeriach w całej Polsce.

Naszym celem jest przybliżenie polskiej mody niezależnej osobom odwiedzającym galerie handlowe, poznanie klientów z najbardziej obiecującymi polskimi designerami, a przede wszystkim pozyskanie nowych fanów polskich projektantów.

Zapraszamy Projektantów odzieży, obuwia, biżuterii, akcesoriów, kierujących ofertę do kobiet, mężczyzn i dzieci.


Czekamy na Państwa zgłoszenia pod adresem: zgloszenia@fashionmeeting.pl Zgłoszenie powinno zawierać: nazwę marki, imię i nazwisko, link do strony internetowej/fanpage Facebook, numer telefonu. Zachęcamy do zapoznania się z relacjami z poprzednich edycji targów Polska Szafa.

> Archiwum wydarzeń z cyklu Polska SzafaZapraszamy również do udziału:

// w dwudziestej drugiej targów mody autorskiej i designu Fashion Meeting Pop Up Store – Kupuj Świadomie we Wrocławiu w dniach 12-13 października
    www.fashionmeeting-popupstore.pl

// w kolejnych edycjach cyklicznych targów mody niezależnej Aleja Projektantów w galerii handlowej Aleja Bielany we Wrocławiu
    www.alejaprojektantow.plFashion Meeting dynamicznie wspiera polską modę i projektantów, promując ich twórczość w różnych miejscach w Polsce, umożliwiając prezentację oferty podczas targów oraz imprez typu pop up store w różnych lokalizacjach.

-->